Встановлення ПЗ ЗБЕРІГАЧ

Опис процедури встановлення стосується виключно клієнтської частини ПЗ "Зберігач." Встановлення повного комплексу ПЗ відбувається за наслідком укладання договору на поставку і супроводження ПЗ, та передбачає окремий комплекс робіт. Клієнтська частина слугує потребам філій нашого Зберігача цінних паперів, або депонентам нашого зберігача.

Дане програмне забезпечення повинно встановлюватись на комп'ютері, що має доступ до мережі Інтернет. Установка та підключення ПЗ відбувається після відкриття рахунка в цінних паперах. Для установки ПЗ в адміністративному відділі зберігача клієнт повинен одержати: ім'я користувача і пароль, електронний носій інформації, що містить особистий ключ клієнта, електронний носій інформації, що містить установочний архів ПЗ "ЗБЕРІГАЧ", друковану версію даного опису. Для установки ПЗ необхідно: скопіювати отриманий у зберігача архів, що саморозпаковується, "HRAN.EXE" у будь-яке доступне на локальному диску комп'ютера місце і запустити його. В результаті розпакування архіву програмне забезпечення "ЗБЕРІГАЧ" буде встановлено на комп'ютер: X:\Program Files\NIM\RemoteClient, де Х - системний диск комп'ютера. Другим етапом необхідно відкрити на проксі-сервері порт № 21001 (у випадку, якщо організація доступу до мережі Інтернет забезпечується вказаним сервером). Запуск програмного забезпечення "ЗБЕРІГАЧ" відбувається за допомогою подвійного кліку мишкою по файлу "RemoteBlank.exe", розташованому в зазначеній директорії, або по ярлику, розташованому на робочому столі. ПЗ "ЗБЕРІГАЧ" непотрібно додатково настроювати, після запуску воно готове до роботи. Подальший порядок роботи ПЗ описаний відповідними розділами даного регламенту.

Зовнішній вигляд програмного забезпечення "ЗБЕРІГАЧ"

В кнопочну форму програмного забезпечення для зручності користування виведені команди із всіх розділів меню програми, що найбільш часто використовуються. Всі операції, які доступні із кнопочної форми, ідентичні описаним у відповідних розділах. Крім того, основна частина функцій програмного забезпечення "ЗБЕРІГАЧ" може бути активована за допомогою сполучення "гарячих" клавіш: F1, F2 тощо. Усі пункти меню програми мають інформацією про те, за допомогою яких клавіш може бути викликана конкретна функція програми.

Увага! Зберігання електронного носія інформації, що містить особистий ключ клієнта, вимагає особливих заходів безпеки. З порядком зберігання, використання і переліком дій у випадку втрати цього ключа можна ознайомитися в розділі "Регламент". Пам`ятайте, що відповідальність за факт використання Вашого ключа особою, що не має повноважень на роботу в системі, так само як і можливі втрати від цих дій, цілком покладається на власника ключа.