Розділ меню "РОЗРАХУНКИ"

В розділі зосередженні

всі розрахункові операції по послугам зберігача цінних паперів. "Журнал рахунків-фактур", "Журнал рахунків на попередню оплату", "Базовиі прайс", "Акти виконаних робіт", "Валюта рахунку", "Рахунки видалені з розрахунку оплати", "Встановлення варіантів вартості послуг для рахунку", "БАРС", "ПФТС".

"Журнал рахунків-фактур" дозволяє виконувати відбір за: датою виставлення рахунку, номеру рахунку у цінних паперах депонента, або по не повним даним з назви/ФІО, номеру рахунку фактури. Скориставшись потрівними параметрами фільтру і натиснувши "Показать" виконується відбір потрібного діапазону списка виставлених рахунків. При цьому червоним кольором підсвічується строка рахунку, що не була оплачена. Права кнопка миші викликає меню додаткове меню управління рахунком. Наявна можливість редагування рахунку, внесення даних про виконану за рахунком оплату, виставлення рахунку на передплату для цього депонента, видалення даного рахунку, перевірки бананса цінних цінних паперів на рахунку депонента.

Подвійник клік мишею по строці рахунку відкриває рахунок в режимі докладно. Тут стає можливим виконання редагування рахунку, в тому числі і додавання позиції оплати в конкретний рахунок (кнопка "Добавить строку"), виконання друку рахунку (кнопка "Счет"), друк виписок, та балансу по рахунку у цінних паперах. В форму виводяться статистичні дані о сумі виставлених та оплачених депонентом послуг (за умови часткової оплати за рахунком г оплачена частина підсвічується червоним кольором). В форма містить налогодження уповноваженої особи зберігача, що має право підпису рахунку-фактури і місця розміщення шаблону документу рахунку.

Форма журналу рахунків-фактур використовується для періодичного розрахунку вартості послух зберігача (абонплата, зберігання). Для виконання такого розрахунку потрібно натиснути кнопку "Создать счета". Режим створоння рахунків має власні налогодження. Присутня можливість додати до масиву створюваних рахунків рахунки, що були сформовані на передплату.

Тотожна функціональна організація слідуючого журналу "Журнал рахунків-фактур на передплату". Даний журнал веде окремо облік виключно рахунків на передплату послуг зберігача цінних паперів.

Підрозділ "Базові прайси" виводить перелік стандартних розцінок зберігача для фізичних/юридичних осіб. Розцінки будуються в процентному співвідношенні залежно від номінальної(/ринкової по даним ПФТС) вартості та або в якості фіксоаної ціни послуг зберігача. Форма дозволяє вносити зміни в стандартні розцінки, друкувати розцінки, зберігати розцінки в зовнішній файл. Зміни, що були за потреби зроблені в розцінках треба підтвердити "Сохранить изменения на сервере".

Підрозділ "Індивідуальні прайси" потрібен для призначення одному (декільком) депонентам розцінок відмінних від загальних. Робота починається з відбору депонета по якому потрібно призначити індивідуальні розцінки. Пошук депонента здійснюється по номеру його рахунку або за частиною назви/ФІП. Відкривається форма створення індивідуального прайсу.

Форма виводить діючі базові розцінки. При підготовці індивідуальних розцінок нижня частина форми відображає для контролю діючі базові розцінки для конеретнго виду послуги. Для створення індивідуальних розцінок потрібно послідовно змінити на потрібні цифри розцінок і виконати команду "Сохранить на сервере". Наслідок - вибраному депоненту призначено індивідуальний прайс.Форма індивідуальних розцінок дозволяє змінити їх на базові - "Загрузить базовие значения", завантажити раніше стровений шаблон розцінок з зовнішнього файлу, зберегти створені розцінки в зовнішній файл, видилити створені індивідуальні розцінки і замінити їх на базові (послідовно кнопка "Удалить индивидуальній прайс ", кнопка "Загрузить базовие значения", кнопка "Сохранить на сервере"), виконати друк прайсу.

Підрозділ "Акти виконаних робіт" відповідає за створення актів на основі виставлених рахунків-фактур. Створення нових актів відбувається за допомогою кнопки "Создать акти". Вказується період формуванні актів. По виконанню процедури до актів потрапляють всі сформовані рахунки-фактури за даний період. На випадок оплат по рахункам акт формується з врахуванням виконаних оплат.

Фільт, що має форма дозволяє здійснити потрібний відбір. Частково оплачені акти підсвічуються червоним кольором. Меню правої кнопки миші містить швидкі переходи для обробки акту. Подвійник клік мишею розкриває подробиці. Форма дозволяє виконувати друк акту, виписок, балансу.Показує перелік рахунків-фактур, що війшли до акту, та дає можливість отримати інформацію про оплату цих рахунків. Встановити ПІБ уповноваженої особи зберігача, що мажє право підпису акту виконаних робіт.

Підрозділ "Валюта для счет" - тут виконується прив'язка виду валют по якому здійснюється розрахунок послуг зберігача до депонента.

Підрозділ "Счета исключенние из расчета оплат" потрібен для додавання/видалення рахунку депонента з розрахунку вартості послуг зберігача. Наприклад режим актуальний за умови що послуги зберігача по групі депонентів виконує третя особа а не самі депоненти.

Підрозділ "Установка вариантов расчета" потрібен для вибору методу розрахунку послуг зберігача для депонента - розрахунок проводиться на основі номінальної вартості пакету акційЮ, або розрахунок виконується на основі ринкової вартості акцій по аним ПФТС.

Підрозділ "БАРС" має в своєму складі меню "Експорт в БАРС внебаланса" та "Експорт в БАРС начислений". Підрозділ відповідає за експорт даних в зовнішню отлікову бухгалтерську програму БАРС.

Підрозділ "ПФТС" має в своєму складі меню "Установка связи между кодом ПФТС и кодом ЦБ" (зв'язок потрібен для подальшого розрахунку вартості послуг) та "Стоимость акций по результатам торгов на ПФТС"